Moya w promocji obniża ceny paliw o 10-30 groszy/litr
Sieci stacji paliwowych Moya wprowadziła wakacyjny rabat na paliwa w wysokości od 10 do 30 groszy na litrze. Podobne promocje zaczęły w ostatnich dniach Orlen, Grupa Lotos i bp.
W ramach promocji sieci Moya od soboty 2 lipca każdy kierowca tankujący na paragon do 60 litrów paliwa otrzymuje 10 gr zniżki na benzynę 95, 98, ON oraz ON Moya Power.
Rabat rośnie do 20 groszy na litrze przy zakupie dowolnej kawy, hot-doga, zapiekanki lub płynu do spryskiwaczy. Zniżka w wysokości 30 gr na każdym litrze paliwa możliwa jest przy zakupie co najmniej dwóch wymienionych produktów.
Ze zniżki można skorzystać przy dowolnej liczbie tankowań. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, bez konieczności posiadania aplikacji mobilnej czy karty lojalnościowej.
Zniżki na paliwo na stacjach Orlen i Lotos
Jako pierwszy wakacyjną obniżkę cen paliw zapowiedział kontrolowany przez Skarb Państwa PKN Orlen. Z początkiem lipca uruchomił promocję, w której każdy klient korzystający z programu Vitay otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie (czyli łącznie do 150 litrów w ciągu miesiąca). W przypadku osób z Kartą Dużej Rodziny zniżka wyniesie 40 groszy na litrze. Akcja potrwa do końca sierpnia.
Aplikacja Vitay szybko wskoczyła do czołówki najczęściej pobieranych przez polskich użytkowników z Google Play i AppStore.
W zeszłym tygodniu podobną promocję, skierowaną do uczestników programu lojalnościowego Navigator, ogłosiła Grupa Lotos. Natomiast bp wprowadziło zniżki m.in. dla klientów korzystających z programu Payback.
Specjalnych zniżek na wakacje nie planują natomiast Shell Polska i Circle K. Obie firmy przekazały portalowi Wirtualnemedia.pl, że ich klienci już od dłuższego czasu mogą korzystać z rabatów na paliwo.
Paliwo podrożało przez rok o prawie 50 proc.
Według wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego w czerwcu br. inflacja konsumencka w Polsce wyniosła 15,6 proc., wobec 13,9 proc. miesiąc wcześniej. To najwyższy wynik od 1997 roku.
Paliwa do prywatnych środków transportu rok do roku podrożały o 46,7 proc., a w porównaniu z majem br. - o 9,4 proc. W przypadku nośników energii ceny wzrosły, odpowiednio, o 35,3 i 3 proc., a żywność i napoje bezalkoholowe - o 14,1 i 0,7 proc.
Dołącz do dyskusji: Moya w promocji obniża ceny paliw o 10-30 groszy/litr