Właściciel Onetu z nowym modelem pracy i systemem rezerwacji biurek
Biura Ringier Axel Springer Polska, które świeciły ostatnio pustkami, mają się od maja mocniej zapełnić. Firma wprowadza system pracy, które nazwała "smart work" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W praktyce oznacza to, że każdy zespół określi sobie hybrydowy model pracy. Firma uruchomi też system rezerwacji biurek.
Dołącz do dyskusji: Właściciel Onetu z nowym modelem pracy i systemem rezerwacji biurek
3. Ludzie z małymi dziećmi, dla których wyjście do biura na 8 h jest swego rodzaju wyrwaniem się z domowego kieratu i harmideru.
4. Nołlajfy, dla których wizyta w biurze jest jedyną szansą na interakcję z ludźmi, pod przykrywką "musimy widzieć, że ludzie pracują".
W Bauerze to samo. 2 lata wszyscy na zdalnej, gigantyczne oszczędności (same lunche i taksówki to ogromna kwota), robota zrobiona, wyniki są. W międzyczasie sporo ludzi np. z redakcji wyprowadziło się z Wawy (przestało ich być stać, Bauer nie szasta wynagrodzeniami) a teraz raptem na siłę wracać na jakiś hybrydowy system, bo tak. Obsesja kontroli?
W sumie szacunek dla Onetu za oficjalny komunikat, że można pracować z dowolnego miejsca w Polsce czy UE - fajna opcja. Ciekawe tylko jak masz pracować np. z Gdańska, skoro 2 razy w tygodniu trzeba się stawiać w biurze.
5. Ludzie którzy żyją statusami, salkami, konfami, burzami mózgów beż żadnych wniosków. Dupogodziny w naszym kraju nadal są najcenniejsze dla pracodawcy, przecież jak ktoś siedzi 8h w biurze to musiał COŚ zrobić i zarobić.