SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Czarny ekran zamiast Polsatu czy TVN. Straty mogą wynieść 150 mln zł

Zmiana standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej z DVB-T na DVB-T2/HEVC sprawiła, że część gospodarstw domowych utraciło dostęp do stacji prywatnych. Zdaniem, Bogusława Kisielewskiego, prezes Kino Polska TV, nadawcy naziemnej Stopklatki, w związku z całą sytuacją nadawcy komercyjni mogą stracić w tym roku 150 mln zł. - Kto zwróci te pieniądze? - pyta.

Dołącz do dyskusji: Czarny ekran zamiast Polsatu czy TVN. Straty mogą wynieść 150 mln zł

85 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
rycho
@Rafał - zwolnienie częstotliwości dla 5G do 30 czerwca 2022 było wymuszone przez UE i pośrednio zmusiło do zmiany systemu gdyż SFN w dvb-t nie działa tak dobrze jak w dvb-t2. Multipleks 3 akurat ma częstotliwości które nie muszą być w dvb-t ale z innymi muxami które nam przydzielono już tak łatwo by nie poszło technicznie w dvb-t.
odpowiedź
User
rycho
Korekta
Rafał - zwolnienie częstotliwości dla 5G do 30 czerwca 2022 było wymuszone przez UE i pośrednio zmusiło do zmiany systemu gdyż SFN w dvb-t nie działa tak dobrze jak w dvb-t2. Multipleks 3 akurat ma częstotliwości które nie muszą być w SFN na dużych obszarach ale z innymi muxami które nam przydzielono już tak łatwo by nie poszło technicznie w dvb-t.
odpowiedź
User
smrodeke
a;e kto ogląda tvp? chyba tylko "ograniczeni umysłowo"
odpowiedź